Tagi

Podobne artykuły

Jaką wybrać lampę owadobójczą na ogródek?

Lampa Owadobójcza Rażąca GEKO 36901 włoskiej firmy MOEL to doskonały sposób na muchy, osy, mole, komary, meszki itd. Jest przeznaczona do użytku w średnich i dużych pomieszczeniach takich jak: domy, restauracje, kawiarnie, garaże, sklepy czy domy weselne. Posiada dwie świetlówki o mocy 30W, które emitują promienie UV-A. Promienie te przyciągają owady, które lecą w kierunku urządzenia. W środku lampy znajduje się elektryczna kratka.

Po spotkaniu z nią owady wpadają martwe do pojemnika znajdującego się na dole urządzenia. Pojemnik można bez trudu wyjąć żeby pozbierać martwe owady. Obudowa urządzenia jest zbudowana z tworzywa sztucznego, które jest odporne na uderzenia. Urządzenie działa na przestrzeni 300m2. Zużywa bardzo mało energii przez co jest niezwykle pożądanym sprzętem na rynku. Dyskretne działanie lampy to kolejny z jej atutów. Światło emitowane przez nią nie przeszkadza ludziom przez co lampa może działać w czasie gdy ludzie znajdują się w jej otoczeniu. Świetlówki należy wymieniać raz na 2000h tak żeby urządzenie działało efektywnie. Co do zastosowania to jest to lampa niezwykle uniwersalna gdyż posiada uchwyt, dzięki któremu można ją umieścić niemal w każdym miejscu.

Można ją również zawiesić. Wygląda elegancko więc na pewno będzie pasować do wystroju każdego wnętrza. Owady w pomieszczeniach jak wiadomo mogą być niezwykle uciążliwe dla domowników jak i dla gości więc dobrze jest zadbać o to żeby ich nie było w naszym otoczeniu. Parametry techniczne: Rozmiary w mm – 385x105x290 (H), Waga – 2, 3 kg, Zasilanie – 220-230V ~ 50-60Hz, Całkowity pobór mocy – 45 W, Zakres działania liniowy – 12-14 m, Pole działania w m2 – 300 m2, Klasa izolacji – II, Świetlówka – 2×15 W, Żywotność świetlówki – 2000 h, Materiał – ABS+PC, Miejsce produkcji – Włochy, Napięcie wyładowania – 5000 V. Parametry te doskonale pokazują doskonałą wydajność lampy i świetne połączenie elementów, które są niezwykle ekonomiczne a przy tym skuteczne w działaniu. Firma MOEL zadbała także o bezpieczeństwo gdyż urządzenie jest niezwykle bezpieczne w użytkowaniu. To doskonały wybór jeżeli chodzi o walkę z latającymi intruzami.

Źródło: http://robale.pl/