Maseczka

Zachowaj wszystkie te rzeczy w lodówce, aż będzie gotowy do korzystania z nich. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli używasz łatwo psujące się składniki w masce, ale nawet jeśli używasz maski produkt przechowywania zakupionych, stosując zimno może czuć się świetnie i są dobre dla skóry. Dla efektu chłodzenia, należy umieścić maskę do lodówki na co najmniej godzinę przed aplikacją. Przed zastosowaniem maski, należy oczyścić skórę wodą. Używając ciepłej wody i ulubioną demakijażu, usunąć makijaż, brud i olej. Nie stosować balsam. Jeśli minęło już trochę czasu od ostatniego złuszczony, że jest to dobry pomysł, aby to zrobić przed zastosowaniem maski. Usuwa martwe komórki naskórka i pomaga maska pochłaniają lepiej.

Można stosować peeling twarzy sklep-konar, takich jak St. Ives Apricot Scrub. Alternatywnie, można mieszać mały kawałek zmielonej kawy lub cukru do swojej mycia twarzy. Zastosuj produkt na wilgotną skórę, delikatnie zarośli i spłukać ciepłą wodą. Twoja maska zrobi najbardziej dobre, jeśli otworzy się porów przed nałożeniem go. Najprostszym sposobem, aby to zrobić, to wziąć gorący prysznic przed nałożeniem maski. Jako alternatywę można wziąć ręcznik i zanurzyć go w ciepłej wodzie (tak gorące jak Twoja twarz może znieść) i pokrycie twarzy z myjki, aż ostygnie.

Trzecią opcją jest trzymać twarz nad miską parującej wody przez 1-2 minut. Używając pędzla (lub inny miękkich włóknach szeroki pędzel) zastosować maskę równomiernie na twarzy. Jeśli nie masz pędzel, upewnij się, że masz czyste ręce przed nałożeniem maski. Pamiętaj, że stosowanie produktu jest równa i gładka. Unikać dzieje się zbyt blisko oczu lub ust, ale nie zapominaj, szyi! Po nałożeniu maski, ustaw ogórek (lub ziemniak) plastry na oczy, jeśli są używane, i odpocząć. Możesz wyłączyć światło. Rozluźnia lepiej Długość czasu można zostawić na masce będzie się różnić w zależności od rodzaju maski, którego używasz, i rodzaju skóry masz. Ogólnie rzecz biorąc, 15 minut to dobry średniej dla większości masek. Ustawić timer dla siebie i odpocząć.