Umowa o pracę a pożyczka w Unido Finanse

Dla każdego człowieka niezmiernie ważne jest posiadanie dobrze płatnej pracy. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na normalne życie, często bez wielkich szaleństw. Mimo to patrząc jak dużo dziś osób jest bezrobotnych często zastanawiamy się jak owi ludzie sobie radzą. Warto dodać, że większości z nich nie przysługują zasiłki. To bardzo smutne i z pewnością nie napawa to optymizmem.

Ludzie Ci są zatem zmuszeni do wyjazdu, często nawet poza granice Polski. „Szczęściarzom” udaje się znaleźć pracę dorywczą – tej najwięcej jest oczywiście w okresie letnim. Inni pracują „na czarno”. To ludzie, którzy mimo wszystko osiągają pewne dochody w ciągu miesiąca. Jednak są oni bardzo narażeni na problemy finansowe, które mogą dotknąć każdego z nas. Jedni oni często pozbawieni są pomocy ze strony banku, chcąc ubiegać się o pożyczkę. Do tego należy mieć zdolność kredytową, a aby ją posiadać najlepiej mieć pracę na etat. Firmy pozabankowe doskonale wyczuły rynek i wkroczyły z niewielką ofertą proponującą właśnie pożyczki. Dla ludzi, którzy pracują na umowę zlecenie, umowę o dzieło, na czarno, itd. to idealne rozwiązanie.

Należy zauważyć, że osoby te są w stanie spłacić pożyczkę lecz nie mogą tego w odpowiedni sposób udokumentować. W banku od razu mamy do czynienia z BIK-iem, zdolnością kredytową i wieloma innymi formalnościami, które prędzej czy później by ich zdyskwalifikowały. Starając się o pożyczkę pozabankową, do niewielkich kwot, wymagany jest od nas tak naprawdę tylko dowód osobisty. Dzięki temu automatycznie skracamy ilość zbędnych formalności i pieniądze możemy mieć na koncie w ciągu kilku minut. Firmy pozabankowe doskonale znają sytuacje finansowe wielu Polaków, dzięki temu udało im się wypracować odpowiednie dla nas oferty. Najważniejsze jest jednak to, że nie musimy posiadać umowy o pracę, by móc starać się o pożyczkę pozabankową. O ile wiemy, że jesteśmy w stanie ją spłacić to możemy zainteresować się ofertą instytucji pozabankowych. Może się o nią ubiegać każda osoba, która skończyła pełnoletniość.

Unido Finanse Kredyty Wrocław
ul. Aleksandra Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Tel. 531 666 584
www.unido.pl