Dlaczego Dyson AB14 jest najlepszą suszarką do rąk?

Mycie rąk jest niezwykle ważną czynnością. Powody są oczywiste. Pozbywamy się wówczas nagromadzonych na nich bakterii oraz brudu. Czynność ta wykonujemy nawet po kilkanaście razy dziennie, co za tym idzie, mydła jakich używamy oraz ich dozowniki odgrywają w naszym życiu istotną rolę. Dzisiejsze rozwiązania pozwalają nam już nawet na bezdotykową aplikację mydła, a co za tym idzie, na maksymalne zachowanie higieny. Jeśli mycie to i osuszanie dłoni jest dla nas stosunkowo istotne.

W kwestii osuszania naszych rąk istnieje kilka dostępnych rozwiązań. Klasycznym z nich i chyba najbardziej popularnym, zwłaszcza w gospodarstwach domowych, jest najzwyklejszy ręcznik wykonany z bawełny bądź innego materiału. Nie jest to jednak opcja o wysokim poziomie higieny, z tego względu, że pozbywając się brudu oraz bakterii z dłoni, w znacznej ilości pozostawiamy je na ręczniku, po który po nas sięgnie ktoś inny. Tym samym drobnoustroje w stosunkowo szybki sposób się rozprzestrzeniają. Na pomoc przychodzą tutaj ręczniki papierowe, z których możemy korzystać jednorazowo, wyrzucając je potem do kosza. Jest to dobra alternatywa dla ręczników wykonanych z innych materiałów, która bardzo zyskała na popularności w ostatnich kilku lat. Obie opcje są stosunkowo tanie, gdyż kosztują nas zaledwie kilka bądź kilkanaście złotych, jednakże nie są na tyle higieniczne na ile byśmy chcieli.


Papierowe ręczniki bowiem mają także swoje minusy, a bez wątpienia jest nim to, że przy pobieraniu jednego arkusza, nierzadko, a nawet bardzo czesto, zmoczymy ręcznik następny, po który potem sięgnie ktoś inny. Istnieje rozwiązanie w postaci automatycznego dozownika, jest to jednak koszt rzędu kilkuset złotych, na który nie każdy może sobie dzisiaj pozwolić. Drugim minusem przy korzystaniu z ręczników papierowych jest bez wątpienia bardzo szybkie zapełnianie się naszego kosza, co na dłuższą metę może stać się naprawdę uciążliwe, zwłaszcza jeśli prowadzimy dosyć intensywny tryb życia. W takiej sytuacji, najbardziej rozsądnym rozwiązaniem w kwestii osuszania rąk staje się kieszeniowa suszarka do rąk.

Suszarki do rąk kieszeniowe, zapewniają nam maksymalną higienę, a także energooszczędność. Urządzenie takie włącza się automatycznie po zbliżeniu do niego rąk, a dokładnie osusza nam je ono dosłownie w kilka sekund. Wykonane z tworzywa sztucznego, zazwyczaj dostępne są w kolorach białym oraz srebrnym. Wybierając tę opcję nie zapełniamy sobie kosza ani nie zostawiamy pokładów bakterii, na które narażone są inne osoby. Jedyny minus to stosunkowo wysoka cena, gdyż za suszarkę taką musimy zapłacić minimum tysiąc złotych. Są one jednak praktycznie bezawaryjne, o bardzo długiej żywotności oraz energooszczędne więc inwestycja ta z pewnością należy do tych dobrych i wartych uwagi.

Przykładem jednej z takich suszarek jest Dyson AB14, suszarka, która nie ma sobie równych. Fantastyczny design, efekt obniżenia poziomu głośności podczas pracy, cyfrowy silnik, bardzo szybkie suszenie rąk, ekonomiczność oraz trwałość – wszystkie te cechy sprawiają, że urządzenia te stają się niezwykle pożądane.
Zaoszczędzamy czas, energię, zachowujemy maksymalną higienę – takich argumentów nie można puścić mimo uszu. Suszarka do rąk kieszeniowa jest produktem, któremu warto poświęcić uwagę i który powinien znaleźć się w łazience każdego dbającego o higienę.

Pod adresem Higieniczny.pl znajdzie aktualne promocje oraz opinie o modelu Dyson AB14.