Koszopopielnica HiG – dwufunkcyjny pojemnik na odpady Gru01

Tagi

Podobne artykuły

Koszopopielnica HiG – dwufunkcyjny pojemnik na odpady

Koszopopielnica to bardzo przydatny przedmiot ułatwiający utrzymanie porządku i czystości. Połączenie kosza na śmieci z popielniczką jest bezpiecznym rozwiązaniem głównie w miejscach gdzie osoby palące pozbywają się niedopalonych papierosów i zapałek. Wyrzucając je do zwykłego kosza na śmieci zawsze istnieje ryzyko podpalenia odpadków. W przypadku gdy kosz na śmieci wykonany jest z tworzywa sztucznego albo z innego łatwopalnego materiału ryzyko pożaru i zniszczeń jest podwójne.
Innowacyjnym rozwiązaniem są dwufunkcyjne pojemniki, w których kosz na śmieci jest dobrze oddzielony od miejsca gdzie trafiają zapałki i niedopałki papierosów. Przedmioty te dzielą się na zewnętrzne I wewnętrzne. W zależności od miejsca gdzie mają zostać ustawione.

Zewnętrzne koszopopielnice. posiadają coś w rodzaju daszka, który chroni przed deszczem. Kosze z popielniczką swoje zastosowanie znajdują głównie w lokalach gastronomicznych, w klubach, restauracjach, w palarniach i przy wejściach do ważnych budynków. Takie koszopopielnice to już codzienny widok przy wejściach do marketów czy na parkingach samochodowych. Na rynku istnieje bardzo duży wybór tych sprytnych przedmiotów. Różnią się kolorem, wielkością i kształtem. W zależności od miejsca przeznaczenia, można wybrać koszopopielnicę, która stanie się nie tylko funkcjonalnym przedmiotem ale i gadżetem stanowiącym ozdobę otoczenia. Solidnie wykonane będą służyć przez długie lata. W parkach najczęściej montowane są dwufunkcyjne kosze na nóżkach.

Niektóre z nich – obrotowe posiadają wewnątrz pojemnik, który łatwo opróżnić i utrzymać w czystości. Ciekawie wyglądają kosze z popielnicami wykonane ze stali nierdzewnej. Wielu producentów posiada w swojej ofercie koszopopielnice wykonane z blachy ocynkowanej a następnie lakierowane proszkowo. Paleta dostępnych kolorów jest naprawdę ogromna i można dobrać odpowiednią barwę do miejsca gdzie będą ustawione. Warto dodać, że kosze z popielniczkami łatwo jest utrzymać w czystości. Można założyć worek na śmieci, który następnie wymienia się, zachowując porządek. Większość z nich wyposazonych jest w wymienny pojemnik. Dostępne na rynku kosze posiadają pozytywną opinię Centrum Naukowo- Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. W pomieszczeniach gdzie nie ma dużo miejsca znakomicie sprawdzają się koszopopielnice mocowane do ściany. Niezależnie od koloru czy kształtu, wszystkie popielnice z koszami wykonane są z dużą starannością a ognioodporna popielnica gwarantuje bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

W dzisiejszych czasach kiedy większość z nas stara się dbać o czystość otoczenia koszopopielnice stanowią bardzo dobre rozwiązanie. Coraz rzadziej widzi się leżące na chodnikach niedopałki czy spalone zapałki. Z pewnością gęsto porozstawiane kosze na śmieci pomagają w utrzymywaniu czystości. Kosze z popielnicami to bardzo dobry pomysł. Dobrze dobrane do nowoczesnej architektury doskonale prezentują się w każdym miejscu a ich designerskie formy stanowią ozdobę i wkomponowują się w otoczenie.

Koszopopielnice HiG do kupienia na https://smartbin.pl/.