Inwestycja na Bemowie

Inwestycje w nowe nieruchomości na terenie Warszawy rozwijają się dynamicznie i można zauważyć, że to ten rynek, który w ostatnich latach radzi sobie naprawdę świetnie i ma bardzo wiele do zaoferowania. To co powinno wzbudzić nasze największe zainteresowanie to fakt, że powstające inwestycje są przede wszystkim przygotowywane z myślą o mieszkańcach, stoją na coraz wyższym poziomie. Deweloperzy szczególnie na terenie Warszawy wiedzą jak bardzo duża jest konkurencja i zdają sobie sprawę z tego, że muszą pracować nad swoją ofertą. Tylko tworząc nowoczesne budynki, eleganckie wykończenia są w stanie przygotować ofertę, która będzie budzić zainteresowanie osób szukających nowe mieszkania.

 

Gdzie mieszkania sprzedają się najlepiej?

Widać doskonale, że istnieje jedna forma, która zawsze będzie budzić zainteresowanie kupujących. Chodzi oczywiście o nieruchomości, które będą proponowane w miejscach, gdzie istnieje bardzo dobra komunikacja. Co do zasady widać, że raczej ludzie w Warszawie nie chcą mieszkać w centrum miasta, ale szukają mieszkań nieco dalej, ale z bardzo dobrą komunikacją. Oczywiście najbardziej cenione są te nieruchomości, które znajdują się blisko metra i dlatego właśnie doskonałą propozycją będzie wybór inwestycji na terenie Bemowa, gdzie obecnie realizuje się wiele inwestycji, ponieważ tam właśnie znajdować się będą ostatnie stacje II linii metra, które za parę lat mają być dostępne dla pasażerów. Wśród nich do zaproponowania mamy inwestycję Dan Investments Polska – Lazurowa 168. Położony około 300 metrów od przyszłej stacji metra budynek to świetna propozycja dla osób szukających mieszkania w Warszawie.

 

Nowoczesny budynek, zróżnicowane mieszkania

W ramach nieruchomości Lazurowa 168 doświadczony deweloper przygotowuje budynek, który będzie miał 7 kondygnacji i pojawią się tam mieszkania 1, 2 3- osobowe o zróżnicowanym metrażu. W sumie aż 122 mieszkania w jednym budynku, nowoczesnej konstrukcji uzupełnionej o parking podziemny dla wszystkich mieszkańców, dlatego nie trzeba się obawiać, że będzie istniał problem związany z parkowaniem. Inwestycja posiada mieszkania o ciekawym układzie pomieszczeń, dlatego decyzja o kupnie mieszkania w tym budynku będzie rzeczywiście doskonała zarówno dla singla jak i dla rodzin z dzieckiem. W okolicy znajdują się parki, Fort Blizne, dlatego nie będzie brakować miejsc, gdzie będzie można udać się na spacer i odpocząć. Bliskość stacji metra sprawi zaś, że w ciągu kilkunastu minut z mieszkania będzie można wygodnie dostać się do centrum Warszawy. Pod tym kątem rzeczywiście budynek będzie się wyróżniał na tle innych nowopowstających mieszkań na terenie całej warszawy, gdzie realizuje się wiele inwestycji.

 

Poszukując mieszkania z rynku pierwotnego warto szukać również sprawdzonego dewelopera, który będzie radził sobie na tym rynku bardzo dobrze i zagwarantuje klientom profesjonalne usługi. Jeśli chodzi o Dan Investments Polska jest to firma, która posiada spore doświadczenie na rynku i bez wątpienia warto będzie jej zaufać i sięgnąć po jej mieszkania.